Közvetítés - 9. forduló

BVSC-Zugló ~ GYAK Mátra-Beton

Kezdőcsapatunk az alábbi képen látható.

5. perc: fizikálisan erősebb a hazai csapat, viszont mi gyorsabbnak tűnünk. Egyelőre "ismerkedés" folyik a pályán.

13. perc: Bartha ugratta ki Gaal-t, aki végigvitte, és az ötös sarkáról be is lőtte. 0-1! (nem, ez nem a salgótarján-meccs, de ugyanaz a szitu...)

25. perc: megúsztunk egy-két helyzetecskét, de azért mi is eljutottunk az ellenfél kapujáig.

29. perc: ugyanaz mégegyszer, csak most Gohér indította Molnárt, aki az ötös sarkáról a hosszú sarokba lőtte! 0-2!

35. perc: stabilan védekezünk, kontrára játszunk, működik a lestaktikánk.

37. perc: Rédei sérült meg egy szerencsétlen szituációban. Sajnos súlyosnak tűnik, alig tud lábra állni.

44. perc: valamilyen melőr miatt csak most tudtunk cserélni. Májer jött be.

45. perc: 3 perc a hosszabbítás.

Vége: vezetünk kettővel, de csapatkapitányunk elvesztése fájdalmas lehet.

II. félidő

50. perc: rögtön egy veszélyes helyzettel indított a BVSC, de mentettünk.

58. perc: nem sikerült felszabadítanunk, 18 méterről sikerült szépíteni a hazaiaknak. 1-2.

64. perc: Molnár helyett Földi lépett pályára.

67. perc: Eichenvalder kap egy butaságért sárgát, nem ment el 9 méterre a szabadrúgástól. A beívelés után ki is egyenlítenek a hazaiak. 2-2.

70. perc: ivószünet. A hazaiak teljesen átvették az irányítást, és most már a kontráink sem ülnek... Nem jó most a meccs képe sajnos.

72. perc: Bartha is megsérült, Telinger érkezik helyette.

80. perc: nyom a BVSC, másodpercekig van csak nálunk a labda. Nem hogy a mi térfelünkön, hanem már a  16-osunkon belül folyik a játék...

90. perc: már nagyon várjuk a végét. 3 perc a hosszabbítás.