Közvetítés - 4. forduló

GYAK-Mátra Beton - Tiszakécske

Kezdőcsapatunk a lenti fotón.

I. félidő

5. perc: rögtön két szöglettel jelezték a vendégek, hogy miért érkeztek... Szerencsére mi is jeleztük egy kontrával, hogy nem adjuk könnyen a bőrünket.

8. perc: megszereztük a vezetést!!! Gohér indította a vonal mellett Bartuszt, aki felnézett, a hosszúra tekert, a kapus kicsit elnézte, Tarnai pedig becsippentette. 1-0!

15. perc: a meccs képe kialakult. Támad(gat) a Kécske, mi pedig kontrázgatunk. Közben egy szerelés után Borbély besárgult.

25. perc: a bíró 11-est ítélt. Máté János be is vágta. 1-1.

28. perc: Rédei lerántással mentett egy helyzetet, sárga.

35. perc: nem változott a játék képe. Támadnak, mi kontrázunk.

42. perc: sajnos nem bírtuk hiba nélkül lehozni. Rédei és Erdei nem értették meg egymást, a gólvonalon csak Bartha állt, aki nem tudott menteni. 1-2.

44. perc: Bartha is besárgult.

45. perc: lesen állították meg a kécskei támadást. Rédei tette le a labdát a szabadrúgáshoz, de a bíró sárgát adott neki. A másodikat. Piros.

Vége az első félidőnek.

Márkus helyett Gaal lépett pályára.

47. perc: ki is használták az emberelőnyt. Bal oldalunkon futtottak el, centerezés, üres kapu, 1-3.

55. perc: Máté duplázott a vendégeknél. Egy kósza beadás csorgott át a gólvonalon. 1-4.

57. perc: Pölöskei kap sárgát miután lerántották őt. Eichenvalder helyett Csillik érkezett.

62. perc: lesgyanús helyzet után Máté eléri a mesterhármast. 1-5.

63. perc: Gohér ennyit bírt, Bódi jött helyette.

68. perc: újabb 11-es. Máté szerzi meg a negyedik gólját. 1-6.

73. perc: újabb lesgyanús helyzet, újabb Máté-gól. 1-7.

80. perc: emberhátranyban persze alábbhagytak a kontráink... Bartusznak azért akadt egy kiugrása, de hosszan tolta meg....

90. perc: a vendégek még néhány helyzetet elszórakoztak, illetve Erdei védett kettő nagyot. Vége: 1-7.