Közvetítés - 27. forduló

Mezőkövesd Zsóry FC II. ~ Gyöngyösi AK - Mátra-Beton

Mai csapatunk a lenti képen látható.

I. félidő

5. perc: egyik csapat sem tart a másiktól, mindkét oldal támadólag lépett fel. Egy Márkus lövéssel jeleztük szándékainkat.

15. perc: nálunk van többet a labda, de egyelőre nem igazán vagyunk veszélyesek. Szerencsére az ellenfél sem.

25. perc: továbbra is helyzetek nélkül, de enyhe fölényben játszunk. Tajti lőtt 20-ról, kapus.

35. perc: gyönyörű (les)gólt szereztünk, és még egy helyzetünk adódott, viszont a mezőnyjáték kiegyenlítettebb lett.

45. perc: Gohér a kapufát találta el szabadrúgásból, Eichenvalder a kipattanóból pedig a kapust. Jobbak vagyunk, csak a gól hiányzik, de az nagyon.

II. félidő

50. perc: nekünk esett a hazai csapat, de mi is megérkeztünk.

57. perc: Földi cselezett ki három embert, majd "forintos" labdát adott Tajtinak, aki elgurította a kapus mellett, gól!!! 0-1!!!

70. perc: most nagyon nyom a Kövesd, Halasinak már egy bravúrra is szüksége volt... Azért két lövést mi is eleresztettünk. Felélénkült a mérkőzés.

80. perc: Eichenvaldernek volt egy helyzete, de nagyon kiszorított volt a szituáció.

86. perc: a semmiből egyenlített a hazai csapat. 1-1.

93. perc: a hosszabbításban Németh bevágta 12 méterről!!!! 1-2!!!!