Közvetítés - 21. forduló

Kisvárda II. ~ GYAK - Mátra-Beton

Kezdőcsapatunk az alábbi képen tekinthető meg.

5. perc: rögtön az első percben egy tiszta 11-est nem kaptunk meg. Bartusz indult meg egyedül, szerelték, de az érkező Gaal lábát megrúgták. Semmi...

7. perc: egy lecsúszott beadás átszállt Szalay feje felett, a hosszú kapufáról bepattant. 1-0.

15. perc: a gól óta átvette az irányítást a hazai csapat.

25. perc: a Kisvárda tartja a labdát, de ha megszerezzük, nekünk is sikerül támadást vezetni.

33. perc: Márkus harcolt ki egy büntetőt, amit Pölöskei határozottan értékesített. 1-1.

38. perc: Gohér szöglete a röviden megcsúszott, a hosszún pedig Rédeit találta meg. A fejese a felsőkapufáról a gólvonalon túl csapódott le. 1-2!

45. perc: a félidő második fele egyértelműen miénk volt, és szerencsére ez az eredményben is megmutatkozik: szünetben vezetünk!

II. félidő

5. perc: visszaálltunk, kontra, Bartusz bevitte 3 ember közé, felrúgták, sárga, a második, piros. Emberelőny!

10. perc: Márkus helyett Botos lépett pályára.

15. perc: 18 méteren harcoltunk ki egy szabadrúgást, Gohér állt oda. 1-3!

22. perc: a meghúzódó Bódi helyett Bartha folytatja.

25. perc: türelmesen játszunk, kissé átadjuk a területet, kontrákra építünk, van is veszély bennük.

35. perc: bár nem mi birtokoljuk többet a labdát, az történik, amit mi akarunk. Jól zárunk, a Várda sokat passzolgat, megy az idő, veszélyesen indítgatunk.

37. perc: Bartha besárgul egy kakaskodás után.

45. perc: nagyon érett játékot mutatunk be. Béla jön még be Gaal helyére.