Közvetítés - 17. forduló

GYAK - Mátra-Beton ~ DVTK II.

Kezdőcsapatunk az alábbi képen látható.

5. perc: az időjárásnak köszönhetően a talaj nem tökéletes, de mindkét csapat megpróbál "játszani".

15. perc: mezőnyjáték folyik, mi egy szögletig jutottunk, a vendégek pedig egy zsenge fejesig. Brusztolós meccs.

25. perc: Bartusz próbálkozott jó 25 méterről, majd egy lesgólt szerzett. Talán egy kicsit jobbak vagyunk mezőnyben.

35. perc: Molnár ugorhatott volna ki egyedül, de mire átvette, felnézett, megtolta, addigra felemelte a zászlóját a partjelző... Érdekes... Tarnai lőhetett 18-ról, sajnos mellé.

45. perc: nem túl magas színvonalú mérkőzésen a pontozásos versenben 55-45 ide, de sajnos kapura nem igazán vagyunk veszélyesek. Szerencsére a vendégek sem. Mármint a kapura, mert azért Pölöskei fejét sikerült lerúgniuk... Földi kapott egy sárgát, mert belelépett egy szabadrúgásba. Vége a félidőnek.

II. félidő

50. perc: ismét szereztünk egy lesgólt, majd megint Bartusz próbálkozott távoli lövéssel.

60. perc: megint Bartusz előtt adódótt lehetőség, egy elé pattanó labdába kapott bele, de a tömegben pont "embert" talált. Márkus eresztett el egy bombát kapásból, de ez is mellé ment sajnos.

70. perc: ahogy a régi öregek mondták, ez már nem lesz 9-9... Többet van nálunk a labda, időnként fent tartjuk, de kevés az igazi helyzet.

72. perc: Pölöskei helyére Rédei érkezett.

75. perc: Márkus helyett Csillik érkezik.

80. perc: ezúttal Gaal lépett meg a szélen, de a végén a kapus kezébe emelt.

87. perc: Gazdag is beáll, Bartusz megy le.

90. perc: egy szöglet után Rédei lőhetett, de elakadt a lábakban. 3 perc hosszabbítás.