Közvetítés - 15. forduló

Eger SE ~ GYAK - Mátra-Beton

Kezdőcsapatunk az alábbi képen látható.

5. perc: bekezdett az Eger. Egy szöglet utáni fejesük szállt mellé. Mi egy jó kontrával válaszoltunk: Molnár elől szedte fel a kapus a labdát.

15. perc: sajnos felbillen a pálya. Nyomnak a hazaiak, egyelőre távoli lövésekkel, és szögletekből veszélyeztetnek. Az akcióikat eddig megállítottuk.

19. perc: Bartusz csapott le egy labdára. A felívelésbe egy védő csúsztatott bele, így csatárunk tisztán ugorhatott ki. Eltolta a kapus mellett, gól! 0-1.

25. perc: Molnár húzta meg a baloldalon, a centerezést a védők a kapu torkából vágták ki. Ezzel együtt továbbra is mezőnyfölényben a piros-kékek.

28. perc: emberelőnybe kerülünk! Vaskót állítja ki a játékvezető a partjelző jelzése alapján. (nem tudni miért)

30. perc: egy keresztbe ívelt labdát a hosszú oldalon Valkay fejelt be közelről. 1-1.

35. perc: a kiállítás óta kicsit nálunk is van néha a labda, de az Eger 10 emberrel is dominál.

37. perc: Molnár osztott ki egy kötényt 20 méteren, majd mesteri passzt adott Bartusznak. A labdaátvétellel helyzetbe került, tíz méterről lőtt a kapuba, a kapus csak beleérni tudott. 1-2.

39. perc: 11-eshez jutott az Eger, amit Gresó lőtt be balra. Gaal besárgult. 2-2.

45. perc: elmondható, hogy nem látszik az emberelőnyünk, a hazaiak a kapunk előtt tanyáznak... Egy letámadás után Tarnai emelt kapura, nyagyot nyújtózott a hálóőr...

Szünet.

II. félidő

48. perc: Márkus is besárgul, ráadásul 20 méterre a kaputól.

60. perc: lassan csordogál a mérkőzés, kicsit kiegyenlítettebb a játék a mezőnyben. Szalay védett egy szöglet után.

70. perc: Borbély kap sárgát, amit megint egy veszélyes szabadrúgást követ. Szalay bravúr. Csillik jön be Borbély helyett.

71. perc: Gaal helyett Eichenvalder lép pályára.

75. perc: Gresó játszotta magát tisztára a bal oldalunkon, centerezett, Boros egy méterről lőtt az üres kapuba. 3-2.

80. perc: Márkus és Telinger helyett Botos és Gazdag jött be. Az Eger most már ráül az eredményre, visszaálltak, mi pedig nem tudunk ezzel mit kezdeni.

86. perc: Szalay ziccerben hárított, Molnár eresztett meg egy sistergőst, de védett a kapus. A szögletből Pölöskei stukkolt. 3-3.

90. perc: 3 perc a hosszabbítás.