Közvetítés - 10. forduló

GYAK-Mátra Beton ~ Sényő-Carnifex FC

Kezdőcsapatunk az alábbi képen látható.

5. perc: Lizák máris megmutatta, hogy miért kedveltük itt annyira... Egy elfutása után Szalay lépett jól ki a kapujából.

13. perc: Márkus lőhetett 18 méterről, pontos lövés volt, de nem elég erős, a kapus leért a sarokba. Majd Bartha indított, és a vendég védő lába alatt elcsúszott a labda, így Gaal egyedül vezethette kapura a labdát. Megnézte, belőtte! 1-0!

20. perc: gyönyörűen kipasszoltuk a védőket, de Bartusz gyakorlatilag üres kapura mellé gurított.

35. perc: egy 20 méteres szabadrúgás után védett nagyot Szalay, majd 10 méteres lövést segítettünk szögletre. Kapusunknak még egy lövést kellett védenie, így elmondható, hogy az utolsó 10 percben a Sényő akarata érvényesült.

45. perc: a játékrész második felében a Sényő játszott fölényben, ami helyzetekben is megmutatkozott. Mi indításokkal próbálkoztunk, illetve kontrákkal. 2 perc hosszabbítás.

Vége az I. félidőnek.

50. perc: Eihenvalder lövése szállt 1 méterrel fölé.

58. perc: Tarnai sárgult be egy visszahúzás után.

60. perc: a vendégeknek egy lesgólra futotta, de egyre inkább fölénk kerekednek... Borbély Zsombor érkezik a pályára Eichenvalder helyett.

70. perc: a játékvezető engedi a férfias játékot, emiatt sok a szöveg a pályán, mert mindkét oldalon sérelmezik a játékosok és a kispadok is az apróbb faltokat.

74. perc: Pölöskei ugratta ki a leshatárról Gaalt, aki megint egyedül mehetett, megint belőtte! 2-0!

78. perc: a vérző orrú Tarnai helyett Májer érkezik a pályára.

80. perc: érett játékot mutatunk most. Nem kapkodunk, tartjuk a labdát, lassítjuk a játékot.

82. perc: a vendégeknél a csereként beálló Molnár szövegért piros lapot kapott.

86. perc: Bartha sárgul be.

90. perc: Szalay fogott egy felső kapufa alá tartó szabadrúgást. Gaal megy le, Molnár lép pályára. 3 perc hosszabbítás.