• Gyöngyösi Atlétikai Klub - 3200 Gyöngyös, Egri út 23.

Hírek

Élő közvetítés a YouTube-on

GYAK - Mátra-Beton ~ FC Hatvan

Klubunk vezetősége elkötelezett abban, hogy a zárkapus mérkőzéseinket is élőben tekinthessék meg szurkolóink.

Ezúttal sem lesz ez másképp!

Szerdán 17 órától nem csak hogy megyei rangadóra, de sajnos kiesési rangadóra kerül sor, és a Gyöngyösi TV technikai támogatásával a klub YouTube csatornáján ezúttal is élőben lesz nézhető a mérkőzés.

Ezek a nehéz idők természetesen klubunkat is sújtják, - például azért, mert rendezőgárdát így is biztosítanunk kell, jegybevételünk azonban nincs... - így arra kérjük szurkolóinkat, hogy amennyiben lehetőségük engedi, utalják el belépőjük árát bankszámlaszámunkra, ezzel segítve csapatunkat.

Ez természetesen becsületkassza formájában történik, tehát az utalás nem függvénye a mérkőzés megtekintésének!

Bankszámlaszám: 11739030-23918922
Közlemény: Meccsbelépő

A mérkőzés ezen a linken lesz nézhető szerda délután.

Köszönjük támogatását!

Hajrá GYAK!