Élő közvetítés, 6. forduló

GYAK - Füzesgyarmati SK

Vége: 0-1.

90. perc: Botos áll be Laurinyecz helyére.

85. perc: a vendégek átmentek időhúzóó módba.

80. perc: visszaesett a játékunk. Most nem nagyon látszik az esély az egyenlítésre....

74. perc: Wild helyett Csoszánszki állt be.

70. perc: Bartha tört kapura, a hátvéd csak hátrált. Lőtt, de centikkel a kapufa mellé megint...

60. perc: Petrezselyem veszélyeztetett fejjel, sajnos a hosszú oldalon egy méterrel a kapufa mellett ment el a labda.

50. perc: sajnos nem úgy folytatódik a meccs, ahogy az első félidőben véget ért. Nem mi vagyunk a veszélyesebbek.

II. félidő

45. perc: a félidő második fele egyértelműen a miénk volt: helyzeteket dolgoztunk ki, kapujuk elé szorítottuk a vendégeket, Azonban résen kell lennünk, mert életveszélyes kontrákat vezetnek a vendégek.

40. perc: legnagyobb helyzetünk maradt ki. A kapus mentett a kiugró Laurinyecz elől Forgács elé, az ő lövését blokkolták, Bartha ismételhetett, ő fölé lőtt.

38. perc: Fehér kap sárgát.

35. perc: kicsit kijöttünk a szorításból, már eljutunk a kapuig, de az ő támadásaikban is benne van a gól.

25. perc: 11-est ítélt a bíró a javunkra Bartha buktatásáért, azonban a partjelző visszavonatta az ítéletet... Kirúgás.

15. perc: Tarnai megpattanó lövése az első kapura veszélyes megmozdulásunk. Szöglet lett belőle.

8. perc: ismét 11-eshez juttatjuk az ellenfelet. Ladányi ugyan eltalálja az irányt, de Toca labdája nagyon közel ment a kapufához. 0-1.

5. perc: a felrajzolt felálláshoz képest Fehér besodródik középső védőnek, így inkább 5-4-1 Laurinyeczcel legelől.