Élő közvetítés, 2. forduló

GYAK - Jászberényi FC

Vége. Nagyon rosszul kezdődött, és a vége is csúnya lett. 2-6.

85. perc: csak a szokásos, mi kihagyjuk, ők berúgják. Szélről jött be a labda, Pálinkás ugrott a legmagasabbra. Tisztán fejelhetett a kapuba. Ez már így kínos. 2-6.

83. perc: újra eljutottunk az ellenfél kapujáig, de Bartha lövését lábbal védi a kapus.

78. perc: most egyértelműen jobb a Jászberény. Ők nagy kedvvel játszanak, mi pedig egy kicsit hitehagyottan.

67. perc: az elmúlt percekben ugyanaz történt, mint a mérkőzés elején. A Jászberény átadja a területet, mi próbálunk támadni, de az üres területre belőtt labdáik nagyon veszélyesek. Sajnos úgy tűnik, hogy gyorsan bekapott két gól elvette a kedvünket is....

60. perc: egy löbbőlt labdára a leshatárról ugrott ki a támadó, aki szintén a löbbölést választotta a kirobbanó Halasíval szemben. Gyorsan letörték a szarvunkat... 2-5.

56. perc: Ondrejó állított meg egy veszélyesnek tűnő támadást egy sárga lapért cserébe.

51. perc: egy szöglet után a jobbösszekötő helyéről leadott lövés Halasit is kikerülte, a hosszú sarokban kötött ki. 2-4.

50. perc: jól kezdtünk, Laurinyecz kapufával vétette észre magát, de a Berény is pályán van, életveszélyesek.

Vége az első félidőnek. Kár, hogy mi csak a 30. percben kezdtük el a mérkőzést... Ha az utolső 15 perc játékát át tudjuk menteni a második félidőre, még akár jó is lehet...

44. perc: Csoszánszki erősíti tovább a reményt: 18 méterről "kapussal együtt" rúgott be egy szabadrúgást. 2-3.

33. perc: Bartha megkerülős csele után élesen középre lőtte, Laurinyecz belesarkalt, a hosszún Csoszánszki érkezett, egy méterről simogatta a hálóba a labdát. 1-3.

29. perc:  kihasználjuk második és harmadik cserénket is: Csoszánszki és Ondrejó jön be Markovics és Nagy helyett.

25. perc: nagyon nem vagyunk jelen: már harmadik gólunkat kapjuk. Röviden szabadítottunk fel, rögtön visszatámadtak, a kapunk előtt végig gurult a labda, a hosszún már csak be kellett passzolni az üres kapuba. 0-3.

18. perc: Pálinkás már a második gólját szerzi. Most a két belső védőnk közül cselezte tisztára magát, ballal a hosszú sarkot lőtte ki. 0-2.

15. perc: a Jászberény átadja a területet, kivárásra, illetve kontrára játszanak.

7. perc. Petrezselye helyett Czéh áll be.

2. perc: egy gyorsan elvégzett bedobás után a vendégek centere lépett ki, kézzel megoldotta, majd belőtte. 0-1.