Élő közvetítés, 19. forduló

ESMTK - GYAK

Vége: 0-0. Szereztünk egy pontot!

93. perc: Rédei mentett óriásit! A büntető területen belül a ziccerben lévő centert becsúszva szerelte.

90. perc: lassítjuk a játékot. Közben Csosza cselekkel őrjíti a védőket. 4 perc hosszabbítás.

85. perc: most már kapkodnak egy kicsit az erzsébetiek, de közben nyomnak is. Stabilak vagyunk.

80. perc: véleményes lesen állították meg Csoszánszkit, nem alhatnak a hazai védők se. Majd Márkus ugratta ki csatárunkat, de a hazai kapus jó ütemben lépett ki.

75. perc: kicsit most  beszorultunk, de állja a sarat a védelem. Néha-néha kiszabadulunk.

70. perc: a játékvezető fokozza a hangulatot, ide is, oda is, össze is, vissza is, mindenfelé fúj.

65. perc: Szalay védett a rövidsarkon egy szöglet utáni fejest. Eichenvalder helyett Gaal Michael is beáll. Csoszánszki is besárgul egy kontrafalt után.

60. perc: Tarnai is lejött, Gergely áll be.

55. perc: Gazdag helyett Márkus lépett pályára.

50. perc: paprikásabb a hangulat, helyzetek nélkül.

II. félidő

Nem játszottunk alárendelt szerepet, de az utolsó percben megúsztunk egy helyzetet. Rédei kapott most egy csomagot, természetesen ez is semmi... Félidő: 0-0.

45. perc: Földi Máté sárgul be nálunk, egy veszélyes támadást akadályozott meg.

40. perc: sérülés miatt állt a játék, Olivér 'törlesztett' egyet.

35. perc: végre előkerült a sárgalap: Tóth Olivért rántották le.

30. perc: az utolsó öt perc megint kiegesúlyozott. Sajnos rúgást többet kapunk, mint adunk, de lap még nem került elő...

25. perc: Földi lőtt egyet kapura, de most már a mi kapusunknak is kellett hárítania.

20 perc: fokozódik a hazaiak fölénye, de Szalaynak még nem volt dolga.

15. perc: kicsit elbillent a pálya, de nyomasztó a fölény. "Kedvenc" játékvezetőnk nagyvonalúan vezet, Petre már kapott egy könyököst a fejére, 'jutalom' nélkül...

10. perc: továbbra is kiegyenlített a játék. Komoly helyzetek nincsenek se itt, se ott.

5. perc: mi kezdtük a játékot. Védekezésben 5 védővel játszunk, a szélső védőknek fel kell érni a támadásokhoz. Nem esett nekünk a Liza, felérünk mi is a kapuhoz. Veszélyes szögletünk volt.