Élő közvetítés, 18. forduló

GYAK - Ceglédi VSE

90. perc: vége, 1-3. Jól kezdtünk, időnként domináltunk is, de a kapott gól megtört minket.

88. perc: Tarnai helyett Gergely érkezett.

87. perc: megkontráztak minket, üreskapus gól. 1-3.

84. perc: kockáztatunk. Molnár helyett Árvai lépett pályára.

81. perc: a védelmünk összehozott egy helyzetet a vendégeknek,akik köszönték szépen, be is rúgták. 1-2.

80. perc: egyértelműen mi vagyunk fölényben. A Cegléd kontrákra játszik.

70. perc: Most nyomunk, szöglet szöglet hátán. Eichenvalder jutott lövéshez, de gyengére sikerült.

63. perc: Gazdag helyett Márkus érkezik.

60. perc: kicsit megfogott minket gól visszaesett a játékunk. De talán magunkra találunk.

55. perc: a bíró 11-est ítélt ellenünk, ráadásul Molnár sárgát is kapott. Takács Krisztofer bevágta. 1-1.

50. perc: Tóth Olivér besárgult. A Cegléd magasabb fokozatra kapcsolt.

II. félidő

45. perc: félidőben vezetünk, a játék képe kiegyenlített. mindkét csapat küzd a mély talajjal.

40. perc: Csoszánszki tornáztatta meg a kapust, ujjheggyel tolta szögletre a labdát.

34. perc: Tóth Olivér adta középre a labdát, Földi Máté kotort bele, a kapus tehetetlen volt. 1-0!!!

30. perc: továbbra is küzdelmes a mérkőzés, igazi helyzetek nélkül.

20. perc: változatos mérkőzés. Néhány percig mi dominálunk, néhány percig a vendégek.

10. perc: a vendégek is veszélyesek. Egy rövidsarkos lövést védett Szalay.

5. perc: egy távoli Csoszánszki szabadrúgás jelentette az első veszélyt. 10-20 centivel fölé ment.

Máris változás a keretben: Árvai Ádám helyett Földi Máté került a kezdőbe, Botos Szabolcs pedig mégis le tudott ülni a kispadra.