Élő közvetítés, 17. forduló

Jászberényi FC - GYAK

Vége! 2-2!

90. perc: Ladányi ziccert fogott. Csoszánszki helyett Márkus áll be.

87. perc: Rédei besárgul. Majd Tóth is.

85. perc: Nagy Ricsi helyet Markovics áll be.

80. perc: lendületben vagyunk. Ez most már ki-ki meccs.

76. perc: Csoszánszki szerzi meg az egyenlítő gólt! Szabadrúgás a hosszú felsőbe! 2-2.

70. perc: most Csornij került jó helyzetbe. Sajnos fölé. Feljöttünk...

65. perc: egy jó beadás után Nagy Ricsi vette át jól a labdát, de a lövés már nem sikerült. Nagy helyzet volt!

53. perc: Tarnai harcolt ki egy 11-est! Csoszánszki bombázta be! 2-1.

50. perc: sajnos nem változott a játék képe. Keveset van nálunk a labda, és olyankor sem vagyunk veszélyesek.

47. perc: szinte a kezdésből kaptuk meg rögtön a második gólt. 2-0.

A Jászberény mezőnyfölényben játszik, több helyzetet alakított ki, de meg volt a lehetőségünk a vezetés megszerzésére. Sajnos az utolsó percben megint hiányzott a koncentráció...

45. perc: Csoszánszki hozta nagyon jó helyzetbe Tarnait, de a kapus bravúrral védett. Szinte az ellentámadásból meg is kaptuk a gólt... 1-0.

35. perc: még egy helyzetet megúsztunk. Egy lövés megpattant, de pont Ladányi kezébe pördült.

25. perc: Ladányi újabb védést mutatott be lábbal. Közben Csornij besárgult.

15. perc: Forgyács sérülés miatt elhagyta a pályát, Czéh áll be a helyére.

5. perc: egy helyzetet már Ladányi megmentett... A csapatok küzdenek a talajjal.

Cserék: Markovics, Sári, Czéh, Ondrejó, Márkus.