Élő közvetítés, 16. forduló

GYAK - Tiszaújváros

Vége! 3-2! Bravúrgyőzelem!

94. perc: Márkus is pályára lép Csoszánszki helyett.

93. perc: Forgács helyett Sári érkezik.

90. perc: újabb ziccert hagytunk ki. Nagy Ricsi léphetett ki, de lövés helyett passzolt, azonban a kapus lefülelte.

87. perc: meccslabdát hibáztunk. Csosza ment el a szélen, Tarnai érkezett a visszatett labdára, de fölé durrantott.

86. perc: Markovics áll be Nádudvari helyett. Nagy Ricsi húzódik hátrébb. Öt védőre állunk át.

83. perc: tanítanivaló labdakihozatal után Forgács tette középre a labdát, ahol Tóth vehette le, jobbal a rövid alsóba bombázott. 3-2!

77. perc: Tarnai sárgáért állított meg egy támadást.

75. perc: Tóth Olivér szólózott a jobb oldalon. Befelé húzott, de úgy szerelték, hogy Fehér Imihez pattant. Ő is elindult befelé, lőtt, a kapus kitolta a labdát, ahol Forgács érkezett, újabb egyméteres gól, de ez is egyet ér. 2-2.

70. perc: élénk a mérkőzés, lüktető, de a talaj miatt sok a pontatlanság, . Egyre több.

60. perc: megint nyolcasunk volt a főszereplő, most egy szabadrúgása súrolta kívülről a kapufát.

53. perc: Csoszánszki kidumált magának egy sárgát.

50. perc: egy Csornij-fejes a kapufáról csúszott ki... Majd Áron Csoszánszkit indította a jobb szélen, aki megharcolt a labdáért, és a beadási lehetőségért. Centerezését Nagy Ricsi sodorta a kapuba védvel a nyakán. 1-2.

II. félidő

45. perc: az utolsó percben egy erősen lesgyanús góllal megduplázták a vendégek a vezetésüket. 0-2. Vége is a félidőnek.

40. perc: átvettük az irányítást a mezőnyben, de igazi helyzetünk csak Forgács emelése volt, ami nem volt veszélyes.

35. perc: összehoztunk egy szép gólt egy kontrából, de Csoszánszki egyértelműen kézzel tette maga elé a labdát...

25. perc: két újabb fejessel veszélyeztettek a vendégek, nekünk nem sikerül eljutnunk a kapuig.

15. perc: egy  szabadrúgással veszélyeztettünk, de az ellenfélnek is volt már helyzete. Agilis játékot mutatunk be.

5. perc: leginkább magunkat zavartuk meg azzal, hogy 4-4-2-es felállást választottuk, máris összehoztunk egy 11-est. Halasi rajta volt - talán bele is ért - de hárítani nem tudott. 0-1.