Élő közvetítés, 13. forduló

GYAK - DEAC

Vége! 3-2-re győztünk!

93. perc: egy szabadrúgás a felső kapufánkon csattant, a kipattanót Urbin kotorta be. 3-2.

90. perc: Ladányinak bravúrra ma nem volt szüksége, de sok lecsorgót szedett össze. 3 perc hosszabbítás.

85. perc: mindent megtesz a DEAC a gólszerzésért. Mi viszont nagyon jól tartjuk magunkat.

80. perc: megint ki-kijövünk a szorításból, kapura is veszélyesek vagyunk, és elöl tudjuk tartani a labdát.

77. perc: kihasználjuk a harmadik cserénket is. Nagy Ricsi helyett Márkus Marcell lép pályára.

74. perc: Botos Szabolcs lép pályára a két gólos Csoszánszki helyett.

70. perc: a vendégek kezdenek kapkodni, mi viszont mintha egy kicsit fáradnánk a hősies védekezésben.

65. perc: megint kialakult a "kézilabdás" felállás. A DEAC körbeadogatja a térfelünk közepén a labdát, mi pedig a kontrára koncentrálunk. Nagy az iram, magas színvonalú mérkőzés.

55. perc: tulajdonképpen nekünk van több helyzetünk, Markovics is fejelhetett szögletből. Közben Ladányi is kapott egy sárgát labdaelrúgásért.

50. perc: Bátran kezdtünk, Bartha gyakorlatilag ziccerben fejelhetett, de a kapus kiimádkozta...

II. félidő

47. perc: egy-két helyzetet megúszunk, de Csoszánszki is meglepte a kapust egy kapufás lövéssel. A DEAC "csinálja" a játékot, mi csúszunk, csípünk-harapunk, csapatként segítjük egymást! Óriási energiákat mozgatunk, csak el ne fogyjon idő előtt... Szünet.

38. perc: gyöngyörű kontrát vittünk végig! Fehér szerelt, Nagy-Bartha-Csosza-Bartha volt a labda útja, a végén Roland az üres kapuba tette be a labdát! 3-1!

32. perc: Tarnai harcolt ki egy 11-est. Csoszánszki áll oda: kapus balra, labda jobbra. 2-1 ide!

30. perc: mostanra kialakult az a meccskép, amire számítani lehetett. A DEAC letáborozott a mi térfelünkön, csak ritkán tudunk kiszabadulni.

23. perc: alapos átszervezés: Fehér lépett vissza a védősorba, Nagy Ricsi védekezőközzéppályásnak, Bartha balszélső, Tóth jobbszélső lett.

20. perc: Rédei fejelt össze Sidibével, csapatkapitányunk fejbőre felszakadt, le kell cserélni. Tóth érkezik a helyére.

16. perc: a jobb oldalunkon került lövőhelyzetbe a gólkirály-jelölt Bárány, és egy szép kiflit csavart Ladányi kapujába: 1-1.

11. perc: Markovics is kap egy sárgát talpalásért. Védekezünk, kontrára játszunk.

6. perc: Wild sárgul be.

3. perc: egy szöglet utáni kavarodásban Csoszánszki elé került a labda, aki 8 méterről nem hibázott. 1-0 ide!

Máris egy változás: Nem Halasi, hanem Ladányi kezd a kapuban. Illetve az 5-4-1-es felállásnál maradtunk.