Élő közvetítés, 11. forduló

GYAK - Tállya KSE

Vége: 0-2

85. perc: Márkus és Fehér is besárgult.

82. perc: Tóth Olivér helyett Nádudvari Alex lép pályára.

77. perc: Rédei helyett Márkus lép pályára.

75. perc: Csoszánszki, majd rögtön utána Nagy lövését blokkolták. Nyomunk.

70. perc: éledezünk, de még nem vagyunk veszélyesek kapura. A Tállya jól tördeli, lassítja a játékot.

60. perc: Wild kezére pattant a labda, 11-es. Ondó János vágta a léc alá. 0-1. Rögtön a gól után Nagy Richárd állt be Tarnai helyett, 4-4-2-re álltunk át. Fehér lépett feljebb. Egy hiba után rögtön meg is kaptuk a másodikat. 0-2.

50. perc: kissé bentragadtunk az öltözőben, csak nyomozzuk a labdát.

II. félidő

45. perc: vége a félidőnek. A játékvezetőnek sikerült felpaprikázni a hangulatot ez az egyébként elég álmoskás meccsen.

40. perc: nem túl nagy az iram, ezzel együtt a színvonal is elég alacsony, a játékvezető is erősen tördeli a játékot. Forgácsot lerántották, semmi. Forgácsnak sárga egy kérdésért.

35. perc: tüzijátékot rendeztünk! Ondrejó majdnem eltörte a felső lécet, majd Forgács tornáztatta meg a kapust. Ez ellentámadásból Csoszánszki sárgult be egy becsúszás után.

30. perc: Csoszánszki hozta magát helyzetbe. Egy védőt becsúszva leszerelt, majd átemelte a labdát a kint álló kapus felett jó 25 méterről. Sajnos fölé.

20. perc: megvolt az első helyzetünk. Bartha szöktette Forgácsot. A centerezést kivágták a védők. Majd rögtön utána Fehér fejelhetett, de saját játékost talált el. A vendégek is jelentkeztek: egy szöktetés után kapufára rúgott a csatár. Egy lecsorgó labdára Tóth rontott rá: a rövidre lőtt, de a kapus bravúrral hárította a helyezett lövést.

15. perc: mezőnyjáték folyik, keresik a fogást egymáson a csapatok.

5. perc: a bírót már most megtalálták a nézők az egri meccs okán... Támadólag lépünk fel, inkább 3-4-3 ez most.