Élő közvetítés, 10. forduló

Putnok FC - GYAK

Vége! 0-1!!! Győztünk! Három pont!!!

92. perc: Nyitrai is besárgult labdaelrúgásért.

89. perc: Csirszki Martin kapta meg második sárgáját egy rúgásért, emberelőnyben fejezhetjük be a mérkőzést. Nádudvari áll be a lerúgott Bartha helyére.

87. perc: óriási tüzijátékot úsztunk meg! Csornij a gólvonalról felejt ki labdát, majd még két lövést blokkoltunk. Aztán a hazai Illés Richárd kapott sárgát.

85. perc: Nagy Ricsi lőhetett éles szögből Csornij indítás után, mellé.

82. perc: Nagy Ricsi áll be Forgács helyett.

80. perc: nyom a Putnok, de veszélyesek a kontráink.

76. perc: 25-ről jött egy szabadrúgás, Ladányi óriási bravúrral védett, azonban utána beverte a fejét a kapufába, ápolásra szorult. Közben hazai csere: Fazekas helyett Illés Richárd állt be. Ladányi jól van.

75. perc: Ondrejó ballábas lövése jelentett veszélyt, de fél méterrel fölé szállt. Forgács is besárgul talpalásért.

70. perc: Tóth helyett Illés csere hazai oldalon.

67. perc: Bartha lépett el Rédei passzából a bal oldalon. Centerezésére Tóth érkezett, éppenhogy mellé.

65. perc: masszívan védekezünk, kontrára álltunk rá.

61. perc: Tóth kapott sárgát időhúzásért. Wild ballábas ívelt lövését a kapus tolta szögletre.

60. perc: sokadik szabadrúgást végezhette el a Putnok a térfelünk közepéről, de eddig még mindig sikerült fejjel tisztáznunk. Egy gyors kontrát gyengén fejeztünk be.

55. perc: Zsinórbn 3 szögletet végzett el a Putnok, igazi veszély nem volt egyikben sem.

50. perc: Mahalek maradt lent, de meggyógyulni látszik.

Csoszánszki helyett Csornij jött be. Bartha lépett föl centernek.

II. félidő

Harcos mérkőzés, nagyon nincs lefutva. A játékvezető furcsa felfogásban vezeti a mérkőzést: néha a legkisebb kontaktot is lefújja, amikor pedig "koppan", az is mehet tovább...

45. perc: megint a legveszélyesebb putnoki, Katona kavargatott, szöglet lett a vége. Egy gyengécske hazai lövés zárja a félidőt.

40. perc: mi hoztuk helyzetbe a hazaiakat. Egy lecsorgó labdánál azt hittük, vége a szitunak, de egy berobbanó ember lecsapott a labdára. Ladányinak kellett védeni. Fehér is besárgult egy lerántás okán. Egy újabb hasonló helyzet után két méterrel ment fölé egy putnoki lövés.

38. perc: Csirszki kapott most sárgát. (A játékvezető tudja, hogy miért...)

35. perc: Wild is besárgult. Kezd "hangulatos" lenni a mérkőzés...

34. perc: a hazaiak Tóth-ja sárgult be egy kapu előtti kavarodás után.

30. perc: egy kontra után ismét Katona fejelt kiszorított helyzetből, Ladányi ölében landolt a labda. Lüktető a mérkőzés, támadás, kontra, rekontra. Most Fazekas célozta meg a "pókhálókat", de mellé-fölé.

25. perc: továbbra is a Putnok birtokolja többet a labdát, de eddig csak lesekig jutottak. Egy szabadrúgás után Katona Bence fejelte a kapunk felé a labdát.

20. perc: újabb helyzet, Tarnai után Fehér fejjel piszkálta kapura a labdát, de mellé. Majd Csoszánszki kavargatott, mintha elhúzták volna a lábat... Tóth lőhetett: centikkel mellé.

16. perc: a felszabadítás utáni bedobásból Forgács lőhetett tisztán az ötös sarkáról, kilőtte a rövid sarkot! 0-1!

15. perc: Tóth vitte befelé veszélyesen a labdát, Tarnai 10 méteres lövésébe az utolsó pillanatban léptek be a védők.

10. perc: Csoszánszki blokkolt lövése után végezhettünk el szögletet, majd még egyet, de nem sikerült veszélyt teremtenünk.

5. perc: Az 5-4-1-es felállásunknak megfelelően a hazaiak birtokolják többet a labdát, mi kontrára törekszünk. Azonban amikor megszerezzük a labdát, próbáljuk megbecsülni.

Szeretnénk külön köszönteni a Putnok FC szurkolóit, akik a mai mérkőzésen oldalunkon követik az eseményeket!